Kariéra

V současné době hledáme do našeho kolektivu aktivní, zodpovědné kolegy na tyto pracovní pozice:

Máte zkušenosti z oblasti stavebních materiálů? Nejlépe obchodní?

Jsme společnost ESTOP spol. s r.o. působící na trhu již 20 let a nabízíme kompletní sortiment vybavení a doplňků pro koupelny. Naše specializace je především na obklady, dlažby, sanitární keramiku a stavební chemii včetně jejich realizací.

Našim cílem je spokojenost zákazníka a proto hledáme doposud úspěšnou osobu do svého týmu, která se může pochlubit dobrými výsledky, na pozici:

SPECIALISTA PRODEJE

Tato pozice je pro Vás vhodná, pokud máte znalosti na úrovni středoškolského vzdělání stavebního směru a jste samostatný, časově flexibilní s vysokým pracovním nasazením, máte za sebou úspěšnou praxi v obchodě stavebních materiálů, vlastníte řidičský průkaz sk. B a ovládáte práci na PC. Tvorba grafických návrhů a vizualizací výhodou, odměňovanou navíc.

Popis pozice:

Budeme od Vás očekávat výbornou každodenní komunikaci s klienty a kolegy, vyhledávání nových obchodních případů, zpracování cenových a obchodních nabídek včetně grafických návrhů. Dále pak prodej a nákup zboží včetně následného příjmu a výdeje, fatkuraci a vedení skladové dokumentace.

Za dobré výsledky Vás odměníme. U nás je možnost kariérního postupu i podílení se na strategii prodeje.

Požadujeme:

  • schopnost řídit a organizovat práci
  • samostatnost, časová nezávislost, vysoké pracovní nasazení,
  • práce s PC na uživatelské úrovni
  • znalosti na úrovni středoškolského vzdělání, stavební obor výhodou
  • úspěšná praxe v obchodě stavebních materiálů výhodou
  • řidičský průkaz sk. B, VZV - výhodou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • zpracovávání grafických návrhů výhodou