Novabell - ETERNA

Série Eterna byly inspirována výběrem motivů přírodního kamene. Novabell v této sérii vyzdvihuje ty nejjemnější detaily struktury a stínu. Aby bylo dosaženo vkusné kombinace jednotlivých desek, Novabell pečlivě volí jednotlivé vzory. Díky použití nejnovějších digitálních technologií a dokonalých surovin tak série ETERNA věrně reprodukuje i ty nejmenší detaily samotné přírody.

Série eterna neponechává nic náhodě - nabízí 5 odstínů, které splňují požadavky moderního designu. Teplejší barvy a spíše neutrální odstíny poskytují vkusný a atraktivní osobní prostor. Velkoformátové desky 60x120 cm jsou kombinovány s různými povrchy a každá má svůj osobitý vzorek, který se hodí jak na podlahy tak i stěny, kde vytváří moderní vzhled.

 

Série ETERNA je také ideálním řešením do všech venkovních prostor díky svému protiskluzovému povrchu o tloušťce 20 mm. Položené na sucho nebo s lepidlem, dlažba o velikosti 45x90 cm  může vytvářet  dokonalou kontinuitu s vnitřním prostorem. 20 mm tlustá dlažba je mrazuvzdorná snadno omyvatelná.


Chodby, terasy Novabell ETERNA  Chodby, terasy Novabell ETERNA  Chodby, terasy Novabell ETERNA 

 

Chodby, terasy Novabell ETERNA  Chodby, terasy Novabell ETERNA  Chodby, terasy Novabell ETERNA 

 Novabell  www.novabell.it  uložit katalog Katalog Eterna

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.