Novabell - TIME DESIGN

TIME DESIGN imituje dřevěné povrchy a zaměřuje se na přirozeně opotřebované materiály, které představují záměrně nedokonalý povrch. Série nabízí 5 barev, široký sortiment velikostí, mozaik, i venkovní protiskluzovou úpravu.

Sofistikovaný obnošený vzhled je synonymem pro luxus. Suky, struktura dřeva a patina času vyvolávají nádech minulostiN. Autentičnosti je dosaženo i díky zachycení nepravidelných niancí a detailů typických pro zachráněné dřevo. Rozměr 10x120 cm, položen ve vzoru parket připomíná krásu a tradici, aniž by byla obětována modernost a styl. Elegantní podlaha, která zůstane nedotčená střídáním módních stylů.

 

Série TIME DESIGN ale mže být použita i na stěny. Mozaika v rozměru 10x30 cm, položená ve stylu cihlové zdi, přinese exklusivní krásu stěn, která může vyniknout i v koupelnách.

 

TIME DESIGN také disponuje venkovními povrchy. Variace stínu, dobře definované suky a kresba dřeva jsou převedeny do materiálu, který je odolný, trvanlivý, odolný vůči skvrnám a proti skluzový.


Koupelny, Chodby, terasy Novabell TIME DESIGN   Koupelny, Chodby, terasy Novabell TIME DESIGN Koupelny, Chodby, terasy Novabell TIME DESIGN 
Koupelny, Chodby, terasy Novabell TIME DESIGN  Koupelny, Chodby, terasy Novabell TIME DESIGN   Koupelny, Chodby, terasy Novabell TIME DESIGN

 Novabell  www.novabell.it  uložit katalog Katalog Time Design

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.