Novabell - IMPERIAL

Série IMPERIAL zobrazuje mramorový povrch, který vyjadřuje krásu kamene - nadčasová a neměnná. 8 druhů mramoru, které tato série nabízí, svědčí o pečlivé práci designérů firmy Novabell. Tato série vyjadřuje krásu a eleganci přírody, od čistých tónů Statuario až po exkluzivní Grigio Imperiale. K dispozici máte 6 rozměrů pro zkrášlení vašeho interiéru, díky precizní práci stylistů na sebe jednotlivé rozměry dokonale navazují a dávají tak takřka neomezenou volnost poskládat si vlastní osobitý interiér.

 

Série IMPERIAL také nabízí širokou paletu dekorů, mozaik a ozdobných prvků, které mohou dokonale vyzdvihnout architektonické prvky. Exkluzivní nabídka velikostí, materiálů a povrchových úprav je základem pro nejširší svobodu projevu a vytváření personalizovaných, jedinečných prostor, ať už domovních, veřejných či obchodních. Tento materiál nabízí vynikající odolnost vůči skvrnám a opotřebení. Imperial má také všechny potřebné prvky potřebné k doplnění lázeňských prostor, kde je naprosto nezbytná bezpečnost a komfort. Teplé tóny, které vyjadřují příjemnou krásu.


Koupelny, Chodby, haly Novabell IMPERIAL  Koupelny, Chodby, haly Novabell IMPERIAL  Koupelny, Chodby, haly Novabell IMPERIAL 
 Koupelny, Chodby, haly Novabell IMPERIAL  Koupelny, Chodby, haly Novabell IMPERIAL Koupelny, Chodby, haly Novabell IMPERIAL 

 Novabell  www.novabell.it  uložit katalog Katalog Imperial

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.