Novabell - TRIBECA 20MM

Tato série vychází z populární série Tribeca. Tribeca 20MM mají zvětšenou tloušťku na 20 mm, čímž se stávají odolnější a vhodnější na venkovní terasy a balkony.  Větší tloušťka dlaždic ji umožňuje položit do písku, štěrku nebo trávu.

Strukturovaný povrch je ideální pro venkovní použití a pro jiné instalace, které vyžadují vynikající technický výkon. Speciální drážkovaný povrch usnadňuje odtok vody.

 

U vyvýšených chodníků nebo teras mohou být instalovány na speciální plastové podstavce, což umožňuje jejich kontrolu nebo i přemísťování. V takovém případě pak prostor mezi podkladem a dlažbou skýtá úkryt pro různé instalace, elektrické kabely, vodovodní hadice a trubky apod.

 


 Obklady a dlažba pro terasy, balkony - Novabell TRIBECA 20MM

 Obklady a dlažba pro terasy, balkony - Novabell TRIBECA 20MM  Obklady a dlažba pro terasy, balkony - Novabell TRIBECA 20MM
 Obklady a dlažba pro terasy, balkony - Novabell TRIBECA 20MM  Obklady a dlažba pro terasy, balkony - Novabell TRIBECA 20MM  Obklady a dlažba pro terasy, balkony - Novabell TRIBECA 20MM

 Novabell  www.novabell.it  uložit katalog Katalog Novabell Tribeca  

 


Obklady a dlažba

BETON 

Obklady a dlažba pro terasy, balkony - Novabell TRIBECA 20MM - BETON

595x595

ASFALTO 

Obklady a dlažba pro terasy, balkony - Novabell TRIBECA 20MM - ASFALTO

595x595

MUFFIN 

Obklady a dlažba pro terasy, balkony - Novabell TRIBECA 20MM - MUFFIN

595x595

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.