Moderní koupelna

 

Současný trend zahrnuje modernizaci malých a zastaralých koupelen, a také vytváření nových, prostornějších místností pro relaxaci. Keramické obklady a dlažby jsou určujícím prvkem vzhledu a celkového designu nové koupelny. Momentálně se výběr obkladů a dlažeb rozlišuje do dvou rozdílných skupin, které se však navzájem vhodně doplňují. Jsou to velkoformátové kalibrované obklady a keramické mozaiky, doplněné dekoračními prvky jak v horizontálních, tak i vertikálních liniích.

 

Jaké použít barvy?

V poslední době se opět prosazuje bílá jako základní barva v koupelně. Mezi klasická schémata keramických obkladů patří též černobílá kombinace, tzv. „black&white".

S vývojem nových technologií výroby obkladů a dlažeb přicházejí na trh například atraktivní kovové odstíny barev obkladů v koupelnách, které ladí se zařízením interiéru s převahou chromu, skla a kovu. Určit jednoznačný trend, co se v koupelně nosí a co je úplně mimo, prostě není možné. Každý člověk má jiné požadavky a jiný vkus. Naše nabídka je tak široká, že si tu svou koupelnu vybere opravdu každý.

 

Pomůžeme Vám vybrat!

Výběr obkladů a dlažeb není při dnešní široké nabídce jednoduchý, a proto je dobré využít odbornou pomoc v našich prodejnách. Při rozhodování o velikosti, barevné kombinaci, využití dekoračních prvků a povrchové úpravě Vám rádi poradíme tak, aby Vaše koupelna byla krásná, funkční a přesně podle Vašich představ.

Vana, sprchový kout, vodovodní baterie, sanitární keramika, koupelnové doplňky a dokonce i vytápění koupelny společně určují nejenom funkčnost, ale i celkový vzhled Vaší koupelny. Odbornou pomoc při výběru materiálů, vizualizaci (grafický návrh), rekonstrukci na klíč a záruční i pozáruční servis hledejte na našich prodejnách. Estop je na koupelny specialista!

 

Moderní koupelny-diagram Obklady a dlažby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.