Vany a sprchové kouty

Společnost ESTOP, spol. s r.o. pro Vás připravila přehlednou nabídku jak luxusních tak i levných sprchových koutů a van.

 

Vany

Vany jsou tradiční součástí většiny českých koupelen. V naší nabídce naleznete velké množství van nejrůznějších tvarů a velikostí. Vana je ideálním řešením pro ty, kteří ke svému odpočinku a relaxaci rádi využijí vyhřátou koupel.

V naší nabídce naleznete všechny druhy van v širokém cenovém rozpětí, naleznete u nás vany akrylátové i smaltované, vany klasické, rohové i masážní vanvy pro relaxaci a odpočinek.

 

Sprchové kouty

Sprchové kouty jsou nejlepší volbou v situaci, kdy velikost koupelny nedovoluje umístění rozměrné vany. Kvalitní sprchový kout šetří vodu, energii i Vaše tělo, neboť sprchování je zdravější než časté koupání. Ve spojení s hydromasážním modulem, který nabízí funkce jako masážní trysky, parní lázeň, stropní sprchu i rádio, Vám sprchový kout poskytne skvělou relaxaci. 

Sprchové kouty se vyrábí v několika tvarech, kdy nejčastější je čtvrtkruhová výseč, dále sprchové kouty čtvercového tvaru, půlkruhového tvaru nebo je také možné vyzdít v koupelně příčku a uzavřít ji skleněnými dveřmi.

Vyberte si sprchový kout z naší nabídky!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.